Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.khpa.edu.ua//jspui/handle/123456789/1117
Назва: ВПЛИВ ЗАНЯТЬ ФІТНЕСОМ НА ФІЗИЧНУ ПІДГОТОВЛЕНІСТЬ СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ
Автори: ГАСАНОВА, Вікторія
Ключові слова: студенти, фізична підготовленість, фітнес, зумба аеробіка
Дата публікації: 2019
Короткий огляд (реферат): В роботі розглядається проблема покращення фізичної підготовленості студентської молоді за допомогою нових фітнес технологій, а саме, вправами зумба-аеробіки, та використання вправ з фітнес-гумками. Автор роботи пропанує використовувати в процесі фізичного виховання студентів комплекси зумба-аеробіки, та вправ з фітнес-гумками силової спрямованості. Різний рівень опору при розтягуванні фітнес-гумок дозволяє кожному здобувачу освіти виконувати навантаження в оптимальному для нього режимі та підвищувати рівень фізичної підготовленості. Мета дослідження: виявити ефективність впливу занять фітнесом на фізичну підготовленість студентів. Завдання дослідження: 1. Вивчити проблему пошуку сучасних та ефективних засобів підвищення зацікавленості до занять фізичної культури та їх вплив на фізичну підготовленість студентів за аналізом літературних джерел. 2. Розробити фітнес-тпрограму для студентів на основі комплексного застосування сучасних напрямків і засобів фітнесу. 3. Перевірити ефективність впливу занять фітнесом на фізичну підготовленість студентів. Методи дослідження: аналіз та узагальнення науково-методичної літератури, опитування, педагогічне спостереження, педагогічний експеримент, педагогічне тестування, методи математичної статистики. Задля підвищення рівню фізичної підготовленості здобувачів освіти експериментальної групи було розроблено комплекс зумба-аеробіки та комплекс вправ з фітнес-гумкою, спрямованих на розвиток сили, спритності, підвищення координаційних здібностей, витривалості та гнучкості. Під впливом вправ у студентів експериментальної групи покращились результати в тестах сила м'язів черевного пресу, стрибок в довжину з місця, нахил тулуба вперед з положення сидячи. По усіх інших тестових вправах зафіксовані нами результати у кінці учбового года залишилися на колишньому рівні. Це дає змогу зробити висновок, що одного заняття на тиждень не вистачає для гарної динаміки розвитку всіх фізичних якостей студентів.
Опис: Гасанова В. Вплив занять фітнесом на фізичну підготовленість студентів закладів вищої освіти : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи магістера : спец. 017 «Фізична культура і спорт» / В. Гасанова ; Комун. закл. «Харків. гуманір.-пед. акад.» Харків. облради ; наук. керівник Д. Пятницька. – Харків, 2019.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.khpa.edu.ua//jspui/handle/123456789/1117
Розташовується у зібраннях:Анотації до дипломних робіт

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Гасанова.docx19.89 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.